Busy Austrii

Zadzwoń 733 444 002

Wyjazdy do bliskiej naszemu kraju Austrii są dla nas codziennością, najwczęściej dowozimy tam osoby odwiedzające rodzinę a także stale powracające tam okresowo do pracy. Część z osób podróżuje z nami również w celach turystycznych uznając większy komfort busa niżeli autobusu czy pociągu w których to często nie mamy gwarantowanego miejsca czy klimatyzacji oraz wifi. Obsługujemy znaczącą część kraju, zabieram i wozimy klientów z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego, podkarpackiego, opolskiego oraz łódźkiego i lubuslkiego a także znacznego obszaru wojewódźtwa wielkopolskiego i mazowieckiego.

W codziennej pracy realizujemy plany przejazdu wcześniej ustalone z klientami, nasi klienci uzyskują pewność iż dotrą do wskazanego miejsca w odpowiednim czasie. Nasze pojazdy to przygotowane do długich tras busy które posiadają zawsze ważne badania techniczne oraz odpowiedni stan aby z przyczyn niedopatrzenia nie stanąć w trasie i nie powodować opóźnień w przewozie klientów czy dowozie paczek.

Korzystając z oferty busów do Austrii mogą Państwo liczyć na uzyskanie profesjonalnych i w świetnej cenie usług przewozowych. Naszą firmę cechuje duża punktualność, jesteśmy świadomi czasu naszego klienta szczególnie że bardzo często odbieramy go bezpośrednio z pod własnego domu i dowozimy do wskazanego miejsca w Europie w możliwie krótkim czasie zachowując bezpieczeństwo i wygodę transportu.